Říjen 2009

Nový život...

25. října 2009 v 21:37 | Kamínek |  Diary
Ahojte...
Ano, už bych asi měla blog oficiálně ukončit. Alespoň blog bysi to zasloužil. Ale jsem bohužel příliš sobecká, abych to udělala. A tak tu po většinu roku nebude nic nového k čtení...

Právě mám podzimní prázdniny a vzpomněla jsem si na vás. Dva měsíce jsem v podstatě jiný člověk. Neustále trpím roztříštěnou osobností a nepřetržitou změnou nálad ;). Jsou bohužel věci, které se nemění.

V Hradci to miluju. Vlastně domů jezdím v neděli a v pátek jedu sem :D. V Hradci ožívám a tady vadnu ;). Škola mi dává vážně zabrat. Ale zvládám jí. Zatím. Celé dny sedím na knížkami a sešity...ale dávám to. A jsem ráda. Zase můžu být kvůli něčemu na sebe pyšná. Celý dnešek a včerejšek jsem proflákala a mám výčitky svědomí :D.

Ráda bych vám slíbila, že zase přihodím nějaký ten díl povídky. Nepřihodím. Ta škola je vážně vymívárna mozků a já mám i teď co dělat, abych tento kratičký a bezduchý článek napsala. Hlavně, že umím pár latinských slovíček :D...ale v normální životě...jsem už dva měsíce naprosto nepoužitelná :D.

A tak už asi budu končit. Přeju vám hezké prázdniny, ať už vám začali dnes, nebo začnou ve středu. Jenom jsem vám chtěla dát vědět, že žiju, a že se po většinu života jsem i spokojená. Že si plním životní sen, jsem na škole, kterou jsem milovala, ještě než jsem na ní nastoupila. Ale že jinak myslet už nedokážu ;). PaPa, Váš Kamínek