Twilight mánie

26. srpna 2009 v 15:40 | Kamínek |  Deníček
Nejdřív se omlouvám těm málo návštěvníčkům, kteří jsem chodí a děkuju jim za to. Nepřidala jsem pěkně dlouho žádný článek a v nejbližší době to asi ani jiné nebude, ale blog určitě neruším, pořád tu jsou víkendy...neděle je skoro za dveřmi a s ní i můj odjezd. Necítím se nijak nervózní, nic. Možná si to uvědomuje pouze mozek, netuším. Ale asi se i docela těším. Když nad tím tak přemýšlím, tak už jsem pomalu jednou nohou z baráku. Chápete-střední, vejška, dospělej život. Všechno se to tak rychle blíží a já nemůžu říct, že by mě to nějak děsilo. Můj bratr byl vždycky ten společenštější článek z nás dvou. A přesto jsem já ta 'do světa'. Miluju cestování, i na vlastní pěst a představa pěti týdnů v cizím městě po čtyři roky m hrůzu nenanáší.


Teď už k nadpisu a k omluvě za mojí blogovou nepřítomnost. Asi před necelým týdnem jsem se rozhodla přečíst si po jedničce Stmívání další díly na netu. Vždycky jsem měla ráda film, knížka mě nadchla a vlastně ani nevím, proč jsem si pokráčka nepřečetla už dřív. Možná proto, že čtení na netu není tak...'pohodlné'. Začala jsem číst tedy dvojku, trojku, čtyřku...a dočetla jsem to po pěti dnech. Najednou mě ale popadla náhlá úzkost. Asi se zdá hloupé a 'bláznivé', poutat se na smyšlený příběh, postavy. Když vám ale život nic zásadního kromě kopanců a nudy nepřináší, asi to tak prostě cítíte. Pořád tu byla ta myšlenka, ten plán, že když vstanu, že začnu číst a mě to vyvolávalo úsměv na rtech. Ale najednou nic. Chvíli mi trvalo, než jsem se otřepala a vymyslela si, že prostě teď číst nepřestanu, i když už žádná další pokračování v této době nejsou. Vrhla jsem se včera na jedničku, v knižní podobě :), dneska jí pravděpodobně dočtu. Dvakrát za dva dny jsem zkoukla film. Až dočtu jedničku, tak začnu odznova. I když to nestačím dočíst, než odjedu, stejně budu mít na intru noťas a když se budu nudit, budu číst, nebou koukat na 'svůj' dokonalej film :). Zatím jenom jedničku si budu nechávat na vrchu batohu, když buducestovat mezi Hradcem a Kláštercem, bude dost času na čtení. Už mám naplánovanou koupi knížek. Ale ještě si chvíli počkám. I když se to zdá nemožné, musím už od září začít šetřit na dárky k Vánocům...ale na Vánoce si budu přát dvojku, k narozkám (ty mám díky bohu jen o jeden měsíc později) trojku a čtyřku si pak třeba pořídím sama ;). Zdám se být úplně zmagořená sama sobě, co si o mně teprve musíte myslet vy :D. Mně je to ale jedno. Dokud mi čtení této ságy bude přinášet úsměvy a slzy, budu vědět, že se mi neočetlo a neokoukalo. A momentálně je to jedniná jistota v mém životě. Jediná věc, která může být do určité části stejná v mém nynějším životě a v budoucím...mějte se a nestresujte se ze školy, ono se to nějak poddá :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kermisee Kermisee | Web | 26. srpna 2009 v 17:30 | Reagovat

ćHÁPU TĚ...tuto činnost jsem provozovala taky stále dokola, ale potom najednou bác a já začala celou ságu nenávidět. Z ničeho nic. Film se mi taky líbil a bác...zahrabala jsem ho do nejnitěrjnějších koutků mého pc.
Nevím, doteď jsem k tomu nenašla cestu zpět...
Protože kam na netu vlezu je stále a jen: Twilight, New moon...Edward Cullen...a bla, bla, bla a mě to začíná lízt na mozek..
Hlavně ty náctiletý střelený, který viděli jen a film a jsou zabouchlý do toho a toho...áááááá :D
To nic, mě magoří...
Já nejsem cestovatelka a mám ráda svůj klid, takže sjem ráda, že bdu dojíždět domů..sice budu vstávat ve 4 a dojíždět v 6, ale to já ráda...brzo a pozdě...to josu moje "hodiny", kdy jsem ready! :D

2 Tara Tara | Web | 1. září 2009 v 13:00 | Reagovat

Ahojky pamatuju si na tebe :) a promiň že jsme se sem přišla kouknout tak pozdě nějak sem zapomínala :)
ale blog máš hezký :) a články si nějak projedu ;)
jinak Film stvívání se mi mco nelíbil.. nevím ani proč.. ale o knížce nic neříkám, jelikož jsme ji nečetla.. ta smei ještě může líbit :)

A cestování mě tak ybaví.. vcelku.. ale musí tam být někdo s kým mi je alespoń trochu příjemně či tak podobně :)
no jinak řpehu hodně štěstí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama