Únor 2009

Řetězák about me

27. února 2009 v 23:04 | Kamínek |  My space
1. Co máš teď na sobě? džíny, tričko
2. Co jsi naposled jedl/a? bagetku
3. Co jsi naposled pil/a? šťávu
4. Co máš dneska ještě v plánu? koupelna, králíci, postel :D
5. Co vidíš, když se podíváš z okna? další panelák :D
6. Jaké webové stránky máš v tuhle chvíli otevřené? jenom blog
7. Co máš po své pravé ruce? tiskárnu, skener, kopírku, postel...
8. Co máš po své levé ruce? ovladač, tv, topení...
9. Jaké je teď venku počasí? brr, asi zima
10. Jaký film jsi viděl/a naposledy? Cesta na Měsíc...dneska v kině
11. Co máte v škole v pondělí první hodinu? asi matiku
12. Co máte ve škole v pátek poslední hodinu? hudebku
13. Je pro tebe 13 nešťastné číslo? není :)
14. Kupuješ si nějaký časopis? Jaký? pravidelně ne
15. Co budeš dělat zítra? filmová party a smsky :D

Blue Winter

18. února 2009 v 19:42 | Kamínek |  Designes
Název: Blue Winter
Od: 18. 2. 2009
Do: ???
Spokojenost: 86%
Náhled:

Hrůzný den úspěšně překonán

18. února 2009 v 18:19 | Kamínek |  Diary
Dneska se mi do školy ani trochu nechtělo. Za prvé jsem se probudila do padajícího sněhu a já začínám být na sníh silně alergická (a hlavně na zimu), za druhé mě měl čekat ve škole ten nejpříšernější den ze všech. Začínali jsme tělákem, dvouhodinovkou. Když jsem se potácela do šatny, honila se mi hlavou myšlenka, že kluci mžná ještě spí a zvedl se mi krevní tlak :D. Šli jsme do posilovny. Polovina holek byla na strojích a polovina na stepbedýnkách. Já začínala u strojů. To mě snad i docela baví, kdyby ty stroje nebyly jak za komunistů, polovina z nich je rozbitá, někde nebylo vůbec závaží, takže naprosto k ničemu :D. A pak stepbedny...když jsem odcházela do šatny, pěkně ze mě lilo, a já se divila, že žiju.

TR!PLETS aneb pohroma :)-o3

16. února 2009 v 15:04 | Kamínek |  TR!PLETS aneb pohroma :)
Oba se moc smějeme. Zakopnu a...Milan mě chytne do náruče :). Skončíme v objetí. Přestanu se usmívat. Stojíme tam, hledíme si do očí. Naše obličeje jsou si blíž a blíž. Najednou si uvědomím, co děláme. Odtáhnu se od něj. "Už asi půjdu" řeknu chladně. "Jo aha" řekne Milan smutně. "Tak tě aspoň doprovodím." Vidím jeho nešťastný pohled, je mi z toho na nic. "Jo, jasně." Celou cestu nás provází trapný ticho. Těsně před naším domem se zastavíme. Dívá se mi nevnímavě do očí. Seberu odvahu. Jdu k němu a dám mu maličkou pusu na tvář a usměju se. Úsměv mi oplatí. Jsem ráda. "Tak ahoj" usměju se znovu. "Dobrou" usměje se.


Po delší době se hlásím

14. února 2009 v 13:49 | Kamínek |  Diary
Ahojký, asi týden jsem nic nepřidala. Mám jarní prázdniny a skoro celé je trávím venku. Bohužel už mi končí, tak se zas možná všechno vrátí do svých kolejí a já budu na blog přidávat víc. Vůbec netuším, co bych měla psát. Nejspíš to bude článek o ničem, takže...přeju hezkého Valentýna. Já ho opět ignoruju (není s kým slavit). Budu zase muset roznést letáky a asi udělam úkol z matiky. Možná přes víkend dopíšu TRPLETS :), ale nic neslibuju. A asi budu končit. Mějte se hezky :o)

Klíče

6. února 2009 v 13:21 | Kamínek |  Perličky
Vedle nás bydlí jeden kluk (samozřejmě i s rodinou :D). Milli ho taky zná :). Přišly jsme ze školy. Stojíme u našich dveří a já hledam v tašce klíče. Nikdo na chodbě nebyl. Milli najednou říká: "Tady jsou nějaký klíče." Byly natlačený v takovým tom zapínání na světlo na chodbu. Milli se po nich natáhla. Spadly jí. Zvedla je a dala mi je do ruky. "Ty nejsou moje." Říkám. A najednou z protějších dvěří vyšel ten kluk s kámošem a říká: Ty jsou moje." A já ty klíče v ruce :c). Asi to tak nezní, ale kdybyste tam byli...:c)

Chlápek

6. února 2009 v 13:16 | Kamínek |  Perličky
Byly jsme s Milli venku. Procházely jsme právě kolem jejího paneláku. Povídaly jsme si a najednou před náma stojí chlápek. Stál k nám zády, hlava dolu a ruce u rozkroku :D. Vypadal, jakkdyby si honil :D. Jsme se obě 'lekly'. Milli to vzala obloukem přes trávu. Já šla hned za ní. Najednou se začala smát: "On se mu jenom zasekl zip u bundy." :)))

V plném životním tempu :)

6. února 2009 v 13:11 | Kamínek |  Diary
Ahojký. Ještě před pár dny jsem se snažila přidávat alespoň článek denně. Ale pak se něco změnilo. Né, že bych na blog zanevřela. Jen jsem nějak nestíhala. Dopoledne ve škole, odpoledne venku, večer doma úkoly a ráno učení. Vlastně jsem teď doma moc nebyla. Mám se úplně fajnově, dokonce bych si dovolila říct, že 'zářím' :). Zkrátka je mi vnitřně moc dobře a to jde na člověku poznat. V tomto období si život prodlužuji smíchem a úsměvy :). Ve škole jsou přátelé a většinou i sranda (tím rozdoně nemyslím vyučovací hodiny a učenou látku) a odpoledne, jak už jsem říkala, venku až do večera. A to se člověk nasměje pořádně :). A pak, když už je čas na přemýšlení, tak přemítám co, kdo řekl a udělal a pořád se usmívám :).

Z hodiny výtvarné výchovy

3. února 2009 v 20:26 | Kamínek |  Perličky
Hrajeme různé hry, třída je poměrně hlučná. Týna se hlásí, protože potřebuje na WC, ale učitel ji nevidí. "Já se tady pochčiju!" Řekne poměrně nahlas. Učitel spozorní. Týna: "Pane učiteli můžu na záchod?" Učitel ji pouští. Týna v domění, že ji naštěstí neslyšel odchází. Když odejde, tak učitel řekne: "Doufám, že se tam ta holka nepochčije." "Ona to zvládne" směje se Milli.
Učitel si sedne na stůl, který už je tak dosti pochroumaný, najednou se celý stůl i s učitelem zkácí k zemi. Všichni vybuchnou smíchy. Týna přijde do třídy, nechápe, co se stalo, jen vidí rozpadlej stůl. Začne se smát. Sedne si a já s Milli jí vysvětlujeme, co se stalo a nezapomeneme se zmínit ani o tom, že učitel její perličku slyšel ;).

Nová rubrika

3. února 2009 v 20:17 | Kamínek |  About blog
Ahoj, hlásím, že se tu na blogu již brzy objeví nová rubrika :). Jmenuje se Perličky a najdete ji v rozcestníku pod ikonkou Diary. Proč ji zakládám? Protože člověk denně slyší nebo řekne tolik hlodů a perel, ale ne vždy má chuť vypisovat to dlouze do deníčku. A od toho jsou tu Perličky. Krátké, výstižné a snad i vtipné :). Co jsem řekla já, nebo slyšela od svých přátel, rodiny, známých...už brzy :).

Rozcestník-Diary

3. února 2009 v 20:10 | Kamínek |  Deníček

Plně vytížena z víkendu :)

2. února 2009 v 15:08 | Kamínek |  Diary
Právě se tu objevil další díl Dianina deníku. Byl by tu už včera. Začala jsem ho psát (měla jsem nějakou psací náladu, možná bych i napsala další TR!PLETS), ale zavolala mi kamarádka, jestli nejdu ven. Tak znáte to, on je přece jenom někdy ten opravdový život lepší než ten virtuální :). Venku byla děsná zima. Ovšem na dnešek to fakt nemá.

Z Dianina Deníčku o3

2. února 2009 v 14:49 | Kamínek |  Z Dianina Deníčku
6. července
Milý deníčku,
včerejší den byl vážně skvělý. Konečně přijela Nela i s Emou :). Rozhodli jsme se společně oslavit to, že se zase všichni po roce vidíme. Pořád jsme nevěděli jak. Ne proto, že by nebyly nápady, ale bylo jich tolik :). Někdo navrhnul, že bychom mohli jet na kolech do kempu a tam si něco dobrýho koupit, jiný chtěl uspořádat piknik někde na louce...u jídla to nakonec zůstalo. Rozhodlo se, že večer půjdeme opíkat buřty nahoru do lesa. Napadlo nás to, když jsme šli do lesa až nahoru na vršek, kde je to krásně zelené, voní to po borovicích, mech je tam světlunký, plno klád, borůvek. Nela si všimla, že je tam ohniště. Hlavní problém byl v tom, jak překecat rodiče, aby nás tam pustili a navíc večer. Naštěstí se to ale povedlo.


Můj 'slavný' výtvor do soutěže

1. února 2009 v 14:37 | Kamínek |  Photos
Tak tu je můj výtvor do soutěže na Srdci blogu :). Ten, kdo zná mojí přizdívku :))...nevím, nic mě nenapadalo a snaha byla :), nemám ambice vyhrát :). A přidávám ještě jeden. Je možné, že se jich tu objeví více :).