Tamtadadá :)))

20. ledna 2009 v 16:54 | Kamínek |  Diary
:o)) Mám úplně fajnovou náladu, proč to? Ano! Mám na výzo jedničku z chemie :))! On mě ani nezkoušel! Uměla jsem to ale :). Byla jsem v pohodě, ale před chemií jsem se začala úplně bát a klepat, že to zvořu :). Ono když si člověk uvědomí, že jde vážně o hodně. Rozdaly se písemky a na mé byla jednička :). Tak jsem se usmála a pak trošku nešťastně: On mě bude zkoušet :o(. Hned potom četl známky na vysvědčení, čekala jsem, že u mého jména řekne, že si mě ještě vyzkouší, k mému překvapení, ale řekl jedna! Zůstala jsem na něj úplně čumět. On zatím četl dál. Chvíli mi asi trvalo, než mi to došlo. Potom jsem si uvědomila, že budu mít jedničku. Ale až doma jsem přišla na to, že možná budu příští rok v Hradci, na škole snů, a kdybych měla dvojku, tak bych byla úplně jinde. Jedna známka vám změní život na dost dlouhou dobu. Dávno není pravda, že o známky nejde. Po hodině kamarádka mazala tabuli, má teď chudák službu, učitel tam stál, tak jsem mu poděkovala :)). Řekl, že když mi to pomůže a neudělam mu ostudu :D. To snad ne :).
Dneska to bude asi takové spíše o škole :)). Protože byl vážně dobrý den! Po chemii hodina volná, tak jako vždy celá třída v Lidlu :)). Potom jsme měli občanku a výtvarku se stejným učitelem, jako každý týden. O občance jsme 'hráli' takovou jakože skupinovou hru. Udělali jsme si pět skupin a on na tabuli napsal pět států: USA, Japonsko, Čínu, Rusko a nezávislý stát. Samozřejmě my jsme si vylosovaly nezávislý stát :)). (Proč po l ve slově vylosovaly má Y? Byly jsme ve skupince jen holky :))). Úkol byl jasný, první čtyři státy si mají připravit něco jako 'obhajobu', proč právě oni by měli být velmocemi a my jsme měli dát jasný důvod, proč nechceme velmoci, ale nějaké společenství :)). To předčítání bylo vtipné :). Tak třeba Jíťa tam přišla za svůj stát Japonsko dost sebevědomě :D. My jsme ta nejlepší velmoc, jsme chytří a vzdělaní :D. Museli byste to ale slyšet. Nebo Pepa za Rusko-Zatočíme vám kohoutkama a budete kde? Píp :D. A Radek za Čínu pro Rusko jako 'obhajobu'. Zatočíte kohoutkama a my sice budeme v píp, ale kde budete vy? :D Taky v píp. Učitel dal všem za práci v hodině jedničku :)). Ale tím to nekončilo.

Teď budu říkat něco moc tajného, tak pššt :)). Pomyslně zazvonilo, my si sedli na svá místa. Vytáhly papírky. Psali jsme totiž z výtvarky test. Já se to bohužel dozvěděla až dneska. Minulou hodinu jsem totiž chyběla a žádná dobrá duše se mi nesvěřila :)). Všichni ty taháčky, ale byly zbytečný, protože to byla otázka a okamžitě odpověď. Pak jsme si měli vyměnit testy se sousedem. Opravili jsme si to a teď známkování: Kdo má všechno dobře, má jedničku. Kdo má jednu chybu, má jedničku. Kdo má dvě chyby, má jedničku. Kdo má tři chyby, má jedna mínus. Kdo má všechno špatně má dvojku. Všichni zůstali čumět :))). Tímhle si u nás vážně dost šplhnul a to neříkam ve zlym :). Je fajn, když tě chce někdo vážně něco naučit a když formou hry ještě lepší, ale když mu nejde o známky. Opravdu nás všechny mile překvapil :). Ale pššt! :))

Pokusím se vám sem dát jedno video z tn.cz. Možná už jste ho viděli. Jde o vtipy o plynu :). Ráno jsme s kamarádkou hledaly na internetu nějakou aktualitu na občanku a našli jsme tohle :)). Zdá se mi to docela vtipný :)). Hlavně třeba: my máme euro. A co máte vy? Plyn :)). Nebo to s tim termoprádlem :D. Prostě se podívejte a pochopíte :)). Mějte se stejně fajn jako se mám já a nezapomeňte, že úsměv prodlužuje život :)). Aha, tak asi nedám :)). Tady máte odkaz: http://tn.nova.cz/bin/search_adv_media_desc.php?media_id=465854
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 No-blond No-blond | Web | 20. ledna 2009 v 21:59 | Reagovat

tak přeju ti, at ti nálada co nejdýl vydrží :)..heh, psát test z výtvarky to je docela- hardcore :D

2 Sysie Sysie | Web | 21. ledna 2009 v 17:48 | Reagovat

Nechtěla by si mi pučit na rok učitele ?? :D

Ale gratuluju :)

Mě se zasepodařilazískat jednička ze zemáku(u nás máme zajímavýho učitele :) )

Na to video se du juknout :)

3 E. E. | E-mail | Web | 22. ledna 2009 v 15:25 | Reagovat

Wow, takového učiutele chci taky .. :)

4 ~LaDy.MucQ* ~LaDy.MucQ* | Web | 23. ledna 2009 v 20:06 | Reagovat

Krásný blogíseQ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama