Na Hrádku :)

31. ledna 2009 v 20:38 | Kamínek |  Diary
Ahojký, omlouvám se, že jsem už dva dny nenapsala. Můj život nebyl tak zajímavý, abych ho sem musela vypisovat. Jn, vysvědčení. Normální. Někdo by z něho jásal, já ne, vlastně bylo mé nejhorší vůbec :D. Nijak se z něho nevzrušuju. Ale mám 1,5 z bižule a chemie průměr :)). Juchů. Pořád si maličko připadám špatně z toho, že mám tu jedničku zadarmo. Nemám to ráda. Budu se v tomhle pololetí snažit, aby viděl, že neudělal chybu, když mi ji dal. Dívala jsem se na Hradec. A asi se vejdu do průměru, kde berou bez přijímaček! :) Juchů! A Denča snad taky. Bylo by to dokonalý, kdybysme jezdily spolu...
Včera jsem byla v knihkupectví. Bohužel moje knížky neměli :o(. Ale paní byla moc milá. Že prý někam asi za čtrnáct dnů jede a tak se podívá :). Vzala si moje mobilní číslo a pošle mi smsku. Tak si když tak budu muset počkat mno :).

Dnes jsem si uvědomila, že sešit z dějáku jsem půjčila Jítě. Ale nemám na ní kontakt, netuším úplně kde bydlí. V pondělí ale píšem a já chci tohle pololetí z dějáku jedničku :D. A hlavně z první známky nechci mít pět...psala jsem Milli, jestli bych si mohla sešit půjčit s tím, že si ty stránky okopčim a vrátim :). Domluvily jsme se s Denčou na skype, že pro ní když tak přijdeme. Přišly :). Všechny tři nachcípaný, ale já jsem na to zatím asi nejlíp :). Ale dneska jsem začala cítit, že úplně dobře mi není. Když i brácha je nemocnej...

Šly jsme na Hrádek...takové prolejzačky, houpačky, klouzačky a tak :). Nějaký kluci se klouzali podél paneláku...furt na nás křičeli, ať jdem taky :). Ale nešly jsme...stály jsme na tom hrádku a koukali dolů, na ně a tak :). Pak si sedli vedle ke stolu. Jsme zjistily, že jednoho docela známe :D. Můj je to soused...a holky ho znají taky. Je to Milli 'táta' :). Vzniklo to tak, že se ptal asi před dvěma týdny na to, kolik jí je. Když zjistil, že 14, tak řekl, že by mohl být její táta. To by jí měl ve třech, ve čtyřech...asi si je jaksi nepamatoval a mě nejspíš nerozpoznal, netuším. Ptal se jestli máme číslo a jaký. Najdeš ve zlatejch stránkách, řekla Milli :D. A jméno? To je hned vedle toho čísla...:)). Když zjistil, kdo 'ty holky' jsou, tak si vzpomínal, jak se jmenujou...Káťa a Káťa...aha :). Pak se přesunuli k potoku, kde se snažili probourat led. A my šly :).

Na cestě do Tesca šel naproti nám nějakej kluk s holkou. Najednou se k nám naklonil a vybafnul na nás. Já jsem samozřejmě stála nejblíž. Jsme se úplně lekly :D. Málem infarkt. To už jsme si začaly říkat, že dnešní den vládnou ulicím 'zvláštní lidi'. :)) Ale nebylo to všechno.

Vyšly jsme z Tesca, jdeme po parkovišti pryč a já si všimnu, že za náma jede auto. V něm nějaký mladý kluci, se nás asi snažili nabrat. Tak jsme málem skončily pod koloma auta...:D ale hned jsme odskočily všechny. To už jsme si byly jisté, že dnes je den magorů a bláznů, i když je sobota a né pátek :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 21:32 | Reagovat

Hezké, no :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama