Jak to nazvat :)

23. ledna 2009 v 22:35 | Kamínek |  Diary
Ahojký :). Tak už patřím k těm s občankou :o). Nějak extrémně to neprožívám. Dnes jsem si uvědomila, že každý rok už možná měsíc dopředu jsem svůj věk udávala o rok víc, ale letos to bylo jinak. Ještě den před narozeninama jsem se cítila být čtrnáctiletou, tak jsem se také prezentovala. Chce se mi spát, tak krátce. Byla jsem se fotit na občanku. Doma jsem se připravovala docela dlouho. Vyšla jsem ven a...sněží. Takže jsem tam dorazila jako mokrá slepice. Na té fotce vypadám tak, jako na každých. Neřeším to.


Cestou od foťáka jsem šla do drogerky. Potřebovala jsem si koupit nějaké stíny, už mi pomalu docházejí a taky, proč si nekoupit dáreček, že jo? .) Dlouho jsem si nic nekoupila. Objevila jsem tam modrý lak :). Tak jsem vzala i ten :). Večer jsem si ty nehty nalakovala. Moc si nehty nelakuju. Vlastně doma mám jen takový průhledný lak se stříbrnými třpytky. A tak mám podklad modrý a ten průhledný na tom :). Děsně jsem se s tím piplala a stálo to zato, jen by mě zajímalo, jak dlouho to vydrží. Jestli se zítra sloupnou, tak budu vraždit :D.

Už nemám sílu nic napsat :). Chce se mi hrozně spát, tak se omlouvám, že tenhle článek je naprosto o ničem. Zítra budu spát nejméně do oběda :). A třeba má mysl vykouzlí něco lepšího. A když ne, tak budete číst akorát tak podobné bludy :)). Dobrou.

PS: Možná brzy (během měsíce) změním design :))). Už chci jaro :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sysie Sysie | Web | 25. ledna 2009 v 11:26 | Reagovat

Já jsem  se taky byla fotit na občanku. A na té fotce(světe div se) vyadám docela normálně:)

To pro mě je drogérka zakázaný prostor.. a když už tam jdu tak si musím stále opakovat pro co du jinak se vždycky vracím alespoň s dvojema stínama :D

2 Kamínek Kamínek | Web | 25. ledna 2009 v 11:29 | Reagovat

Sysie:

:)) Se máš-s tou fotkou :)). A k tý drogerce-proč si občas neudělat ňákou radost, že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama