Leden 2009

Na Hrádku :)

31. ledna 2009 v 20:38 | Kamínek |  Diary
Ahojký, omlouvám se, že jsem už dva dny nenapsala. Můj život nebyl tak zajímavý, abych ho sem musela vypisovat. Jn, vysvědčení. Normální. Někdo by z něho jásal, já ne, vlastně bylo mé nejhorší vůbec :D. Nijak se z něho nevzrušuju. Ale mám 1,5 z bižule a chemie průměr :)). Juchů. Pořád si maličko připadám špatně z toho, že mám tu jedničku zadarmo. Nemám to ráda. Budu se v tomhle pololetí snažit, aby viděl, že neudělal chybu, když mi ji dal. Dívala jsem se na Hradec. A asi se vejdu do průměru, kde berou bez přijímaček! :) Juchů! A Denča snad taky. Bylo by to dokonalý, kdybysme jezdily spolu...


TR!PLETS aneb pohroma :)-o2 Pouť

28. ledna 2009 v 17:06 | Kamínek |  TR!PLETS aneb pohroma :)
Ráno jsem se vzbudila jako první. Děti ještě spaly, jak mladší tak starší :). Uklidila jsem ze stolu všemožné obaly od chipsů, misky a skleničky. Šla jsem už pro poslední. Beru jí do ruky. "Dobrý ráno" ozve se za mnou. Děsně se leknu a pouštím skleničku. Milan jí ale naštěstí chytne. "Takhle mě nelekej" Usměju se. "Odnesu jí do kuchyně" Řekne Milan. Sednu si na gauč. Vtom se probudí Ivetka. "Ahoj Anittko" Zašeptá a usměje se. Když si Milan sedne mezi nás, Ivetka ho pevně obejme. Začínám pochybovat o tom, že vlastní sestru má radši :). Moc se mi jejich 'vztah' líbí. Je pro ni jak straší brácha. Jak kdyby těch sourozenců měla málo.


Kino :)

27. ledna 2009 v 22:03 | Kamínek |  Diary
Ahojký, jsem děsně unavená. Chce se mi moc spát, tak alespoň krátce. Dnešní den je jeden z těch dnů, které si rádi poznamenáte :). Přestože jsem měla školu od devíti, vstávala jsem na sedmou-musela jsem se učit na bižuli. Stejně sem si připadala jako naprosto dutá. Ve škole jsem to nějak přežila. Co budu mít z testů netuším.

Učení mučení

26. ledna 2009 v 18:00 | Kamínek |  Diary
Vím, chabý titulek, ale jinak to vyjádřit neumím :). Učitelé se na naší škole zbláznili. Sotva jsme dopsali pololetní testy a uzavřely se známky, hned už nás zkoušejí na druhé pololetí. Děs! Jak kdyby nemohli spát z toho, že tam u nás nemají ještě známku. Zítra píšeme z němčiny-to půjde a pak ještě bohužel z biologie :o(. Jsem děsně líná a vůbec se mi nechce učit. Nějaká geologie mě fakt nebere.

TR!PLETS aneb pohroma :)-o1 Hlídání

25. ledna 2009 v 21:47 | Kamínek |  TR!PLETS aneb pohroma :)
A je to tu zase. Další ráno. Už mě zase budí. A to ještě předpokládám, že nezvonil budíček. Mrzutě otevřu jedno oko. Patrik s Monikou se přetahují o mojí peřinu. Zaměřím svůj pohled na digitální hodiny na nočním stolku. Hrůzné zjištění-je teprve pět hodin ráno. Vrátím svůj pohled k trojčatům. Uvědomím si, že jsou pouze dvě, takže jeden chybí (kdo by to řekl, že). To nikdy nevěstí nic dobrého. Po delším zkoumání si všimnu Ivety u mého stolu. Vypadalo to, že si kreslí. "A dost!" Zakřičím. "Běžte spát, je moc brzy!" "Ale vždyť maminka i tatínek už jsou v práci, to nemůže být tak moc brzo." Odvětí Patrik. Podívám se na něj vražedným pohledem. Asi to zabralo. Patrik nic neříká a odchází z mého pokoje. Předpokládám, že do svého. "No tak, holky! Běžte spát." Monika se na mě otráveně podívá, ale nic neříká. Má štěstí. Ivetka vstane od stolu a usměje se na mě. A jde bez slůvka spát. Mno jo, ona je moje zlatíčko.

New design o2 Doggy

25. ledna 2009 v 20:38 | Kamínek |  Designes
resパステル赤Název: Doggy
resパステル赤Od: 25. 1. 2009
resパステル赤Do: 18. 2. 2009
resパステル赤Spokojenost: 72%
resパステル赤Náhled:


TR!PLETS aneb pohroma :) Úvod

25. ledna 2009 v 14:27 | Kamínek |  TR!PLETS aneb pohroma :)
Je mi patnáct let. Jmenuju se Anitta. Vážně to není překlep, rodiče chtěli být originální. Nijak zvlášť mi to nevadí, alespoň nemám jméno jako každá druhá :). Před třemi lety se nám všem zásadně změnil život. Rodiče si usmysleli, že nejsou ještě tak staří, a že si chtějí pořídit (na stará kolena) malýho caparta. Kdo mohl ale tušit, že to nebude jeden malej capart, ale rovnou tři? Mám je sice ráda, ale víte co se říká, s dětmi jsou radosti i starosti. Zatím teda převažujou starosti.

Z Dianina Deníčku o2

25. ledna 2009 v 13:51 | Kamínek |  Z Dianina Deníčku
2. července
Ahoj.
Tak tě zdravím, už jsem na chalupě na Šumavě. Jeli jsme hned po vysvědčení. Byly na něm samé jedničky :). Panejo. Hned první den jsem prošla všechna nejdůležitější místa. Nahoře na pole k lesu, k rybníku, z druhé strany do kempu. Zatím tu nikdo není, jen Adam. Brácha je s ním pořád, i když ho moc nemusí :). A já se tu zatím rozkoukávám. Sleduju své seriály, občas někam vyrazím na kole, s Bettinkou.


Jak to nazvat :)

23. ledna 2009 v 22:35 | Kamínek |  Diary
Ahojký :). Tak už patřím k těm s občankou :o). Nějak extrémně to neprožívám. Dnes jsem si uvědomila, že každý rok už možná měsíc dopředu jsem svůj věk udávala o rok víc, ale letos to bylo jinak. Ještě den před narozeninama jsem se cítila být čtrnáctiletou, tak jsem se také prezentovala. Chce se mi spát, tak krátce. Byla jsem se fotit na občanku. Doma jsem se připravovala docela dlouho. Vyšla jsem ven a...sněží. Takže jsem tam dorazila jako mokrá slepice. Na té fotce vypadám tak, jako na každých. Neřeším to.

Tamtadadá :)))

20. ledna 2009 v 16:54 | Kamínek |  Diary
:o)) Mám úplně fajnovou náladu, proč to? Ano! Mám na výzo jedničku z chemie :))! On mě ani nezkoušel! Uměla jsem to ale :). Byla jsem v pohodě, ale před chemií jsem se začala úplně bát a klepat, že to zvořu :). Ono když si člověk uvědomí, že jde vážně o hodně. Rozdaly se písemky a na mé byla jednička :). Tak jsem se usmála a pak trošku nešťastně: On mě bude zkoušet :o(. Hned potom četl známky na vysvědčení, čekala jsem, že u mého jména řekne, že si mě ještě vyzkouší, k mému překvapení, ale řekl jedna! Zůstala jsem na něj úplně čumět. On zatím četl dál. Chvíli mi asi trvalo, než mi to došlo. Potom jsem si uvědomila, že budu mít jedničku. Ale až doma jsem přišla na to, že možná budu příští rok v Hradci, na škole snů, a kdybych měla dvojku, tak bych byla úplně jinde. Jedna známka vám změní život na dost dlouhou dobu. Dávno není pravda, že o známky nejde. Po hodině kamarádka mazala tabuli, má teď chudák službu, učitel tam stál, tak jsem mu poděkovala :)). Řekl, že když mi to pomůže a neudělam mu ostudu :D. To snad ne :).


Z Dianina Deníčku o1

16. ledna 2009 v 12:55 | Kamínek |  Z Dianina Deníčku
Moc dlouho jsem chtěla zase něco napsat, jenže můj mozek je asi moc přepracovaný ze samého učení a tak jsem se nechala malinko inspirovat svým životem před pár lety...Hlavní postavou je jedenáctiletá Diana. Začínají prázdniny, čekají ji určité změny. Jak se k nim postaví a bude si počínat? Na to si musíte počkat. Můj život je pro mne jen malou inspirací, neznamená to, že vše, co tu napíšu, jsem skutečně zažila :). Diana pomocí svého deníčku vypravuje, co v určitý den prožila :).

Unaveně mávám :)

14. ledna 2009 v 17:50 | Kamínek |  Diary
Ahojký. Teď moc nestíhám. Vlastně písnu jen krátce, zase budu muset odejít a učit se. Včera jsme psali z matiky a němčiny. A mám z čtvrtlektky z matiky jedničku :)) i na vízo ^^. Jsem měla radost, ale byla to dost lehká písemka. Dnes jsme psali ze zemáku a češtiny. Tak ze zemáku u všeho něco mám, někde ňákou blbost...ale mám. A ta písemka z češtiny mi přišla určitě lehčí než ta poslední, tak uvidím. Jen jsem možná spletla vidy dokonavý a nedokonavý :D. Zítra máme dvanáct hodin, tak i v pátek. Zítra kvůli DOD (Den otevřených dveří) a v pátek kvůli olympiádě z němčiny-naše třída nakonec do kina nejde. S Milli jsme se přihlásily, že zítra budeme hlídat jednu třídu odpoledne. Tak máme přijít na druhou. Takže zatím budem u nás dodělávat prezentaci na bižuli. Jsem děsně unavená a to budu muset vstávat ještě dřív, protože zítra píšeme z chemie-mno jn, uvidím :). Mějte se krásně :)

Mrazivá sobota

10. ledna 2009 v 12:45 | Kamínek |  Diary
Ahojte! Omlouvám se, že moc nepíšu. Nějak moc nestíhám, nebo se mi nechce. Ale nehodlám se tu celý článek omlouvat a vymlouvat :). Příští týden toho bude opravdu hodně, čtvrtletka z matiky, češtiny, pak písemky ze zemáku, hudebky, němčiny, chemie...toho bude. Chjo, chemie. Zatím to nevypadá zrovna nejlíp. Jeden den jsem byla za učitelem, jestli se nemůžu další dvě hodiny nechat vyzkoušet. Řekl, že ano. Ráno jsem vstávala v půl šestý, uměla jsem to. O hodině nám pak řekl, že nás zkoušet nechce. Měla jsem opravdu vztek. Kdyby se za mě kamarádka nepřimluvila, tak nemám ani šanci si to opravit. Musím napsat písemku na jedničku a on mě pak vyzkouší. Když to nenapíšu...popravdě jsem z toho docela rozdeptaná. Celé ty roky se snažím, učím se...a zrovna teď? Děsně se tý písemky bojím. Stačí jedna špatná otázka a všechno je pryč. Chtělo se mi tam brečet, ale ustála jsem to. Bojím se, že budu tak mimo, když v tý písemce něco nebudu vědět, že se prostě rozbrečim...nechci brečet. A navíc ne ve škole! Nejsou mi čtyři.

Den, kdy se mě smůla výjimečně nechytla :)

6. ledna 2009 v 21:01 | Kamínek |  Diary
Ahojký :). Tak zase písám. S Tobbíkem už jsem se celkem smířila :). Dnes jsme měli až od devíti-jako každý týden. Bylo fajn, ale stejně se mi ani trochu nechtělo vstávat. Přišla pro mě Denny i Milli, ale já nějak nestíhala, tak tu na mne musely ještě chvíli čekat :)). Už po cestě do školy jsme se docela nasmály. Chtěly jsme třeba přejít silnici. Ale jelo tam auto. Chvíli jsme tam stály a pak se začaly tlemit :D. To auto jelo rychlostí tak maximálně dvacet ×D. Tak jsme tu silnici v poho přešly a ono bylo ještě za náma :D. Ve škole dneska hodně zkoušely. Já se ale všemu vyhnula :), nevyvolal si mě na zkoušení nikdo, což jsem byla fakt ráda :). Ale bylo to dlouhé, být ta do půl čtvrtý...neustále jsem zívala :).

Natka není Natka...

3. ledna 2009 v 22:18 | Kamínek |  Diary
Ahojký. Zaprvé bych vám chtěla popřát vše nej do nového roku. Zadruhé se omlouvám, že píšu až teď. Bylo toho tolik a já byla tak líná. Vůbec se mi nechce do školy. Teď vstávám nejdříve tak v jedenáct, jak mám vstávat v sedm? Bolí mě hlava. V ústech cítím divnou pachuť. Brečim :o(. Před chvílí jsem zjistila, že jeden můj králíček-Natinka, je králíček a né králičice. Zdánlivě žádný problém. Jenže když celý den přemýšlíte o tom, jaké to bude, až budou mít malinkatý králíčky.